1 / 2
Foto e Poç Solight, LED, 4W, E27, 3000K, 340lm, i bardhë
Foto e Poç Solight, LED, 4W, E27, 3000K, 340lm, i bardhë

Poç Solight, LED, 4W, E27, 3000K, 340lm, i bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
190 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 161 MKD.

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Me një poç LED modern, ekonomie dhe të fuqishëm me një prizë E14, ju do të zëvendësoni plotësisht një poç klasik. Konsumi i tij i energjisë është 4W, ai lëshon një ngjyrë të bardhë të këndshme të ditës. Prodhimi i dritës prej 340 lm korrespondon me afërsisht 31 W të një poç konvencional. Kur zgjidhni ndriçim cilësor, sigurisht që do t'ju kënaqë klasa e energjisë A + dhe konsumi i energjisë deri në 80% më i ulët krahasuar me poçat konvencional. Jeta e shërbimit 35,000 orë.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i pakove:
1
Fuqia [W]:
4
Ngjyra e temperaturës [K]:
3000
Voltazhi [V]:
240
Gjerësia [mm]:
45
Lartësia [mm]:
82
Jetëgjatësia [h]:
35000
Prizë:
E27
Numri i ndërrimeve të ciklit:
100000
Forma e poçit:
miniglobe
Besueshmëria:
100 %
Vendi i prodhimit:
CZ
EAN:
8592718016159
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Poç Solight, LED, 4W, E27, 3000K, 340lm, i bardhë
190 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo