1 / 3
Foto e Poç Emos LED Classic Candle, 4W, E27, i bardhë i ngrohtë
Foto e Poç Emos LED Classic Candle, 4W, E27, i bardhë i ngrohtë
Foto e Poç Emos LED Classic Candle, 4W, E27, i bardhë i ngrohtë

Poç Emos LED Classic Candle, 4W, E27, i bardhë i ngrohtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
290 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 246 MKD.

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Po kërkoni dritë të këndshme, jetë të gjatë dhe kursime të energjisë? Për këtë mund të merrni poçin elektrik LED të Emos! Zëvendësoni ndriçimin lehtë dhe shpejt, për shembull, të të gjithë shtëpisë. Ky poç elektrik LED Emos do t'ju japë një dritë të këndshme të bardhë të ngrohtë. Është një zëvendësim i shkëlqyeshëm për poçin tuaj të zakonshëm 30 W me prizë E27. Ulni kostot e energjisë elektrike, zëvendësoni poçat elektrikë të zakonshëm me LED. Kjo teknologji do t'ju ofrojë deri në 80% konsum më të ulët të energjisë, krahasuar me poçat elektrikë të zakonshëm.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i pakove:
1
Përqindja e dështimit:
E panjohur
Fuqia [W]:
4
Gjerësia [mm]:
38
Fluksi i ndriçimit [lm]:
330
Jetëgjatësia [h]:
30000
Voltazhi [V]:
230
Prizë:
E27
Forma e poçit:
Formë qiri
Ngjyra e temperaturës [K]:
3 333
Numri i ndërrimeve të ciklit:
25000
Data e lansimit:
20. 10. 2018
EAN:
8592920045046
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Poç Emos LED Classic Candle, 4W, E27, i bardhë i ngrohtë
290 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo