1 / 5
Foto e Pllakë amë ASRock B550 Pro4 - AMD B550
Foto e Pllakë amë ASRock B550 Pro4 - AMD B550
Foto e Pllakë amë ASRock B550 Pro4 - AMD B550
Foto e Pllakë amë ASRock B550 Pro4 - AMD B550
Foto e Pllakë amë ASRock B550 Pro4 - AMD B550

Pllakë amë ASRock B550 Pro4 - AMD B550

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
9,990 MKD.
8,990 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 8,562 MKD.
Ju kurseni 1,000 MKD.
-11%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo është një pllakë amë me setin e çipave AMD B550. Ajo ofron një prizë AMD AM4 me mbështetje për procesorët e gjeneratës së 3-të Ryzen (* jo në përputhje me Ryzen 5 3400G dhe Ryzen 3 3200G). Në të njëjtën kohë, është gati për gjeneratën e ardhshme të procesorëve Ryzen. Pllaka ofron 4 slote DIMM për memorie të llojit DDR4 (me dy kanale) me një kapacitet deri 128 GB dhe mbështetje të frekuencave deri në 3200 MHz dhe 4533+ MHz OC. Nga ndërfaqja pllaka ofron deri në 4x USB 2.0 (4x në pllakë), 6x USB 3.2 Gen1 (4x në panelin e pasmë, 2x në bord), 2x USB 3.2 Gen2 (1x lloji A dhe 1x lloji C në panelin e pasmë), 1x PS / 2, 1x VGA, 1x HDMI, 1x GLAN dhe 3x lidhës audio 3.5 mm dhe slote për zgjerim 1x PCI -E 4.0 x16 (Renoir 3.0 x16), 1x PCI-E 3.0 x16 (x4) dhe 2x PCI-E 3.0 x1. Për hard disqet, pllaka ka 6x lidhës SATA 6 Gb / s dhe 2x lidhës M.2 (1x SATA / PCIe 3.0 x2 dhe 1x PCIe 4.0 x4). Mbështet AMD Crossfire. Pllaka është në format ATX.
Lansuar:
9. 6. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve për memorie:
4
D-Sub:
Prizë:
AM4 socket
Gjenerata e procesorit:
3
Për t'u përdorur në:
Lojë
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync
Kodi:
B550 Pro4
Konektor të pasëm:
3.5mm jack (3x) 7.1CH, D-Sub (1x), HDMI (1x), LAN 1Gb/s (1x), PS/2 (1x), USB 3.2 Gen 1 Type-A (4x), USB 3.2 Gen 2 Type-A (1x), USB 3.2 Gen 2 Type-C (1x)
XMP:
Extreme Memory Profile
Kartë zërimi:
Realtek ALC1200 (7.1CH)
Kontrollor SATA 6GBs:
PCI-E 4.x:
Besueshmëria:
100 %
Përmasat e pllakës mm:
305 x 244
Kapaciteti maksimal i memories GB:
128
Frekuenca maksimale operuese MHz:
4 733
Numri i sloteve PCI-Express x16:
2
Numri i sloteve PCI-Express x1:
1
Mbështet disqet M.2:
M.2 PCI-E 2260-110 (1x), M.2 PCI-E/SATA 2242-80 (1x)
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kontrollor USB 3.2 Gen2:
Kontrollor USB 3.2 Gen1:
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Prodhuesi:
ASRock
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com
Chipset:
AMD B550
Lloji i pllakës amë:
ATX
Për procesorë:
AMD
Kontrollor LAN:
Kontrollor RAID:
Kontrollor USB 2.0:
AMD CrossFireX:
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
HDMI:
PCI-E 3.x:
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 10-mirroring
Kontrollor M.2:
Lidhës të brendshëm:
ATX 4pin, ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Fan (4x 4pin), Fan CPU (1x 4pin), M.2 PCI-E 4.0 (1x), M.2 pro WiFi (1x), M.2 SATA/PCI-E 3.0 (1x), RGB LED 5V (2x), RGB LED 12V (2x), SATA 6Gb/s (6x), TPM, USB 2.0 (
USB-C:
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4710483931482
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Pllakë amë ASRock B550 Pro4 - AMD B550
8,990 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo