1 / 1
Продадено
Слика на Плуш ОStar Wars - Destroyer Finalizer (20 cm)

Плуш ОStar Wars - Destroyer Finalizer (20 cm)

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
30.97 €
27.42 €
со ДДВ Без ДДВ 23.24 €
Заштеди 3.55 €
-11%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на производ:
Мека играчка
Материјали:
Полиестер
Код:
034517835046
Ширина mm:
200
Лансиран:
9. 2. 2021
Од серијата:
Војна на ѕвездите
EAN:
34517835046
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Плуш ОStar Wars - Destroyer Finalizer (20 cm)
27.42 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ