1 / 1
Продадено
Слика на Пластификатор за сензори SLA 210

Пластификатор за сензори SLA 210

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
2,290 MKD.
2,190 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,856 MKD.
Заштеди 100 MKD.
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
8590669145362
Гаранција за производителот:
1 година
Димензии [мм]:
330 x 190 x 57
Тежина во кг:
0,83
Формат:
A4
Брзина на светлина [cm / min]:
30
Ширина на фолија [микрометар]:
250
Време на греење [минути]:
3
Производител:
Сензор
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8590669145362
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Пластификатор за сензори SLA 210
2,190 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ