1 / 1
Слика на Peach Office Kit Пластификатор канцеларија 2 во 1 PBP105

Peach Office Kit Пластификатор канцеларија 2 во 1 PBP105

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
3,190 MKD.
3,090 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 2,619 MKD.
Заштеди 100 MKD.
-4%

Само уште 3
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
11 декември 2023 - 18 декември 2023
Македонија, други
11 декември 2023 - 19 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Праска Марката Праска го претставува швајцарскиот квалитет во областа на канцелариската опрема. Долгогодишното искуство на компанијата е гаранција за висок квалитет на производот и задоволство на корисниците. Машините за ламинирање на праска носат големи можности за долгорочно архивирање на документи. Високиот квалитет на машините за ламинирање на праска е гаранција за долг живот и висока продуктивност при обработката на работните места. Комплет за праски 2 во 1 Персонален ламинатор „Праска канцеларија“ 2 во 1 е погоден за мали и домашни канцеларии. Овозможува висококвалитетна каширане до формат А4 (ширина на процепот 220 мм) и од 60 до 100 микрони дебелина на ламинирачки филм. Машината се загрева околу 3 минути. Уредот е многу лесен за употреба - само вклучете го, оставете ги ролните за греење да се загреат, а потоа постепено вметнете ги документите во џебовите за ламинирање во отворот за влез. Важни карактеристики Уредот содржи 2 загреани ролки за PTC, што спречува прегревање на машината и максималната дебелина на документот може да достигне 0,6 mm. Брзината на ламинирање е 3 листови во минута. Покрај тоа, содржи владетел со секач PC100-04. Клучни својства Ламинатор вклучувајќи владетел со машина за сечење PC100-04. 3 листови во минута. 3 минути загревање. Два цилиндри за топење. Максимална ширина 220 мм. Максимална јачина 0,6 мм. Дебелина на фолија од 60 до 100 микрометри.
Формати:
A4
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Ширина на фолија [микрометар]:
100
Ширина на влезниот дел [mm]:
220
Код на производителот:
510973
Код:
PBP105
Лансиран:
23 септември 2016 година
Боја:
ЦРНО
Стапка на неуспех:
1,60 %
Производител:
Peach, Peach
Веб-страница на производителот:
Peach-distribution.cz
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
7640164825359
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Peach Office Kit Пластификатор канцеларија 2 во 1 PBP105
3,090 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ