1 / 7
E shitur
Foto e Shirit drite Philips Hue LightStrips Plus v4
Foto e Shirit drite Philips Hue LightStrips Plus v4
Foto e Shirit drite Philips Hue LightStrips Plus v4
Foto e Shirit drite Philips Hue LightStrips Plus v4
Foto e Shirit drite Philips Hue LightStrips Plus v4
Foto e Shirit drite Philips Hue LightStrips Plus v4
Foto e Shirit drite Philips Hue LightStrips Plus v4

Shirit drite Philips Hue LightStrips Plus v4

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
147.35 €
139.24 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 118.00 €
Ju kurseni 8.11 €
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky shirit dritash mbështet teknologjinë Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google assistant, Philips HUE. Ka kapacitet 20W, temperaturë 2000 K dhe jetëgjatësi 25 000. Dritat janë LED.
Lansuar:
21. 11. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i produktit:
Shirit LED
Protokol:
Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google assistant, Philips HUE
Kodi:
929002269101
Ndalje graduale e dritës:
RGB:
Fuqia dalëse W:
20
Ngjyra e temperaturës K:
2000
Jetëgjatësi orë:
25 000
Sady:
Temperatura maksimale e dritës [K]:
6500
Prodhuesi:
Philips Hue
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com
Bluetooth:
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
8718699703424
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Shirit drite Philips Hue LightStrips Plus v4
139.24 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo