1 / 1
Продадено
Слика на Патона батерија за лаптоп ASUS EEE 1025/1225, 4400mAh, Li-lon, 10,8V

Патона батерија за лаптоп ASUS EEE 1025/1225, 4400mAh, Li-lon, 10,8V

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
67.35 €
58.33 €
со ДДВ Без ДДВ 49.43 €
Заштеди 9.02 €
-14%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
PT2778
Лансиран:
9. 9. 2017
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Литиум-јон (Ли-јон)
Посветен на серијата лаптопи на Asus:
Eee PC 1025, Eee PC 1025B, Eee PC 1025C, Eee PC 1025CE, Eee PC 1225, Eee PC 1225B, Eee PC 1225C, Eee PC R052, Eee PC R052C, Eee PC R052CE
Производител:
Патона
Боја:
ЦРНО
Капацитети [mAh]:
4400
Напон [V]:
10.8
EAN:
4055655184991
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Патона батерија за лаптоп ASUS EEE 1025/1225, 4400mAh, Li-lon, 10,8V
58.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ