1 / 4
Продадено
Слика на Patona батерија за лаптоп ACER ASPIRE 5220/5920, 4400 mAh Li-Ion, 11.1V
Слика на Patona батерија за лаптоп ACER ASPIRE 5220/5920, 4400 mAh Li-Ion, 11.1V
Слика на Patona батерија за лаптоп ACER ASPIRE 5220/5920, 4400 mAh Li-Ion, 11.1V
Слика на Patona батерија за лаптоп ACER ASPIRE 5220/5920, 4400 mAh Li-Ion, 11.1V

Patona батерија за лаптоп ACER ASPIRE 5220/5920, 4400 mAh Li-Ion, 11.1V

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
64.86 €
63.23 €
со ДДВ Без ДДВ 53.59 €
Заштеди 1.63 €
-3%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
PT2121
Лансиран:
16 април 2013 година
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Ли-јон
Посветен на лаптопите на Acer:
Aspire 584G32Bn, Aspire 734G32Bn, Aspire 844G32Bn, Aspire 864G32Bn, Aspire 864G64Bn, Aspire 944G64Bn, Aspire 5220, Aspire 5220G, Aspire 5230, Aspire 5235, Aspire 5300, Aspire 5310, Aspire 5315
Посветен на серија лаптопи „Пакард Бел“:
Packard Bell EasyNote LJ61, Packard Bell EasyNote LJ63, Packard Bell EasyNote LJ65, Packard Bell EasyNote LJ67, Packard Bell EasyNote LJ71, Packard Bell EasyNote LJ73, Packard Bell EasyNote LJ75
Производител:
Патона
Боја:
ЦРНО
Капацитети [mAh]:
4 400
Напон [V]:
11,1
EAN:
4260226321082
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Patona батерија за лаптоп ACER ASPIRE 5220/5920, 4400 mAh Li-Ion, 11.1V
63.23 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ