1 / 1
E shitur
Foto e Antenë satelitore Fuba parabola 85 Al, e kuqe

Antenë satelitore Fuba parabola 85 Al, e kuqe

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
157.08 €
148.97 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 126.25 €
Ju kurseni 8.11 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
85 Al është antenë satelitore me diametër prej 80 cm, e pajisur me aksesorë të cilësisë së lartë. Është një pajisje tejet e qëndrueshme dhe mund të gjendet në ngjyra të ndryshme. Ka frekuencë prej 10.75 GHz deri në 36.80 db për frekuenca 11.75 GHz deri në 37.75 db për frekuenca 12.75 GHz deri në 38.50 db. Kjo antenë satelitore është tejet rezistente dhe rekomandohet për ato vende ku kushtet atmosferike nuk janë të favorshme, sidomos gjatë stinës së dimrit. Kjo antenë vjen në ngjyrë të kuqe.
Kodi i prodhuesit:
PA85FUALRED
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Materiali:
Alumini
Prodhuesi:
FUBA
Ngjyra:
Kuqe
Diametër [cm]:
85
EAN:
8594178760375
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Antenë satelitore Fuba parabola 85 Al, e kuqe
148.97 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo