1 / 4
Слика на Тастатура за таблет   за Apple iPad (3 генерације)
Слика на Тастатура за таблет   за Apple iPad (3 генерације)
Слика на Тастатура за таблет   за Apple iPad (3 генерације)
Слика на Тастатура за таблет   за Apple iPad (3 генерације)

Тастатура за таблет за Apple iPad (3 генерације)

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
231.28 €
209.44 €
со ДДВ Без ДДВ 199.47 €
Заштеди 21.84 €
-10%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Забелешка: Тастатурата на овој лаптоп на нумеричкиот дел има некои чешки симболи. Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
13. 8. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Apple iPad 10,2 2019, Apple iPad Air 10,5 2019, Apple iPad Pro 10,5
Код:
MX3L2CZ/A
Внесете:
Единечна линија
Копчиња за смена:
Долго
Нема нумеричка тастатура:
По
Рангирање на изгледот:
US
Боја на клучот:
ЦРНО
Производител:
јаболко
Боја:
ЦРНО
EAN:
190199306820
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Тастатура за таблет за Apple iPad (3 генерације)
209.44 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ