1 / 1
Foto e Pad për karrige Arozzi, i zi / gjelbërt

Pad për karrige Arozzi, i zi / gjelbërt

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
3,790 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 3,212 MKD.

Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky pad jo vetëm që zvogëlon zhurmën por edhe vepron kundër gërvishtjeve. Avantazhi kryesor i këtij padi është që e mbron dyshemenë nga gërvishtjet, poashtu, në anën e poshtme ka një shtresë anti-rrëshqitëse që siguron që padi të mos lëvizë. Dimensionet e tij janë 116 x 116 cm, dhe trashësia 5 mm.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
AROZZI-FLOORMAT-GN
Pesha kg:
1.4
Gjerësia mm:
1 160
Lartësia mm:
5
Trashësia mm:
1 160
Besueshmëria:
100 %
Lansuar më:
21. 2. 2019
Prodhuesi:
Arozzi
Ngjyra:
Zezë, Gjelbër
EAN:
769498679494
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Pad për karrige Arozzi, i zi / gjelbërt
3,790 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo