1 / 10
Продадено
Слика на Spigen Velo A600 Waterproof Phone Case,црна
Слика на Spigen Velo A600 Waterproof Phone Case,црна
Слика на Spigen Velo A600 Waterproof Phone Case,црна
Слика на Spigen Velo A600 Waterproof Phone Case,црна
Слика на Spigen Velo A600 Waterproof Phone Case,црна
Слика на Spigen Velo A600 Waterproof Phone Case,црна
Слика на Spigen Velo A600 Waterproof Phone Case,црна
Слика на Spigen Velo A600 Waterproof Phone Case,црна
Слика на Spigen Velo A600 Waterproof Phone Case,црна
Слика на Spigen Velo A600 Waterproof Phone Case,црна

Spigen Velo A600 Waterproof Phone Case,црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
29.04 €
27.42 €
со ДДВ Без ДДВ 23.24 €
Заштеди 1.62 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Spigen ја воведува водоотпорната футрола Velo A600 со заштита од IPX8. Куќиштето може да држи телефон со дијагонала до 6 ", но не е ограничен на употреба само за нив. Во неа можете да скриете и кредитни картички, пари, документи и други скапоцености. Тоа вклучува отстранлив и прилагодлив ремен за вратот.
Код на производителот:
000EM21018
Лансиран:
26. 7. 2017
Користено со:
Универзална
Наменето за:
слушалки
Користи со брендови:
Универзална
Максимална дијагонала на екранот [инчи]:
6
Водоотпорен:
По
Производител:
Шпиген
Боја:
ЦРНО
Вид на обвивка:
Спорт
Гаранција за производителот:
1 година
EAN:
8809522190679
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Spigen Velo A600 Waterproof Phone Case,црна
27.42 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ