1 / 3
Продадено
Слика на Ѕиден орман Triton RBA-06-AS3-CAX-C1, 6U, 260мм., со капацитет до 20кг.
Слика на Ѕиден орман Triton RBA-06-AS3-CAX-C1, 6U, 260мм., со капацитет до 20кг.
Слика на Ѕиден орман Triton RBA-06-AS3-CAX-C1, 6U, 260мм., со капацитет до 20кг.

Ѕиден орман Triton RBA-06-AS3-CAX-C1, 6U, 260мм., со капацитет до 20кг.

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
141.26 €
123.38 €
со ДДВ Без ДДВ 117.50 €
Заштеди 17.88 €
-13%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Ѕидниот орман Triton со заштита IP30 е наменет за мали домашни мрежи или мрежи на помали компании (SOHO). Идеално решение е за инсталирање на 10" компоненти. Triton орманите се изработени од робусна заварена конструкција со голема отпорност и цврстина. Висококвалитетната изработка и најновите технологии овозможуваат добар дизјан. Долниот дел е опремен со М8 винт како главна точка за заземјувањето. Во горниот и долниот дел има влезови за поставување кабли кои се покриени со капаци. Има вертикални решетки на лизгање за да се постави на ѕид. Вратничката е целосно стаклена и лесно може да се отстрани, а има и клуч за заклучување. Ѕиден орман Triton RBA-06-AS3-CAX-C1 со висина 6U, големина 260мм. и носивот максимум до 20кг. (препорачан товар) .
Пеша [кг]:
6,9
Врата:
Стакло
Врата со заклучена врата:
По
дизајн:
Монтиран на ѕид
Даер:
Стакло
извршување:
Монитиран на ѕид
Формати:
6U, 6U
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Ширина на уредот ["]:
10"
Носивост [кг]:
20
Капацитет на товар [кг]::
20
Код на производителот:
RBA-06-AS3-CAX-C1
Код:
RBA-06-AS3-CAX-C1
Заклучување на вратата:
Тип на батерија:
Wallид
Боја:
Град, Град
Производител:
Тритон, Тритон
Длабочина [mm]::
Длабочина [mm]:
Дебелина [mm]:
260
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8595105021774
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Ѕиден орман Triton RBA-06-AS3-CAX-C1, 6U, 260мм., со капацитет до 20кг.
123.38 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ