1 / 6
Продадено
Слика на  Организатор на кабли Label the Cable LTC Basic 1110 Црно, 10 парчиња
Слика на  Организатор на кабли Label the Cable LTC Basic 1110 Црно, 10 парчиња
Слика на  Организатор на кабли Label the Cable LTC Basic 1110 Црно, 10 парчиња
Слика на  Организатор на кабли Label the Cable LTC Basic 1110 Црно, 10 парчиња
Слика на  Организатор на кабли Label the Cable LTC Basic 1110 Црно, 10 парчиња
Слика на  Организатор на кабли Label the Cable LTC Basic 1110 Црно, 10 парчиња

Организатор на кабли Label the Cable LTC Basic 1110 Црно, 10 парчиња

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
16.09 €
со ДДВ Без ДДВ 13.63 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Врската за кабли е идеална за спојување на кабли. Нуди разновидна употреба во канцеларија, дома, работилница и во движење. Овој организатор може повторно да се употребува благодарение на цврстиот велкро. Меката површина на лентата е нежна на која било површина, нема потреба да се грижите за гребење на затворениот предмет кога го користите. Организатор со велкро во должина од 17 cm. Во пакување од 10 парчиња. Практично ременче. Погоден за преземање оптички кабли
Гаранција за производителот:
1 година
Лансиран:
20. 3. 2022
Боја:
ЦРНО
Производител:
Label THE CABLE
EAN:
4260162070686
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Организатор на кабли Label the Cable LTC Basic 1110 Црно, 10 парчиња
16.09 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ