1 / 9
E shitur
Foto e Orë dore iGET FIT F20, e zezë
Foto e Orë dore iGET FIT F20, e zezë
Foto e Orë dore iGET FIT F20, e zezë
Foto e Orë dore iGET FIT F20, e zezë
Foto e Orë dore iGET FIT F20, e zezë
Foto e Orë dore iGET FIT F20, e zezë
Foto e Orë dore iGET FIT F20, e zezë
Foto e Orë dore iGET FIT F20, e zezë
Foto e Orë dore iGET FIT F20, e zezë

Orë dore iGET FIT F20, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2,790 MKD.
2,690 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 2,280 MKD.
Ju kurseni 100 MKD.
-4%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
iGET FIT F20 me dizajn të thjesht mbështet teknologjinë Bluetooth dhe WiFi si dhe ofron një varg funksionesh si veçori sportive dhe GPS, Galileo, GLONASS dhe Beidou. Ka ekran me diagonale 1.4'' dhe ka mbrojtje IP68. Poashtu, ora iGET FIT F20 posedon sensor akselerometër. Bateria ka kapacitet 160 mAh dhe zgjat më shumë se shtatë ditë me një karikim të vetëm. Për më tepër, ora përputhet me sistemin Android dhe iOS.
Lansuar:
1. 12. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lajmërues:
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Rezistenca ndaj ujit:
Materiali i rripave:
Silikon
Diagonalja e ekranit:
1,4
Kodi:
84002817
Shkalla e mbrojtjes:
IP68
Accelerometer:
Gjerësia mm:
33,7
Lartësia mm:
40
Trashësia mm:
7
Ekran me prekje touch:
Besueshmëria:
100 %
Pesha g:
35
Kapaciteti i baterisë mAh:
160
Materiali i mbrojtëses:
Plastikë
Vrapim:
Çiklizëm:
Taste:
I përdorshëm me OS :
Android, iOS
Jetëgjatësia e paraparë e baterisë [ditë]:
7
Ecje/fitnes:
Prodhuesi:
IGET
Ngjyra:
Zezë
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8594177651780
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Orë dore iGET FIT F20, e zezë
2,690 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo