1 / 1
Продадено
Слика на Masterlan MPO лепенка Оптички кабел , MPOupc женски / 4xLCupc дуплекс, MM, OM4, 8, тип Б, 2m

Masterlan MPO лепенка Оптички кабел , MPOupc женски / 4xLCupc дуплекс, MM, OM4, 8, тип Б, 2m

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
46.89 €
45.27 €
со ДДВ Без ДДВ 38.36 €
Заштеди 1.62 €
-3%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
1. 12. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
MPOf/4xLC-OM4-2
Должина м:
2
Производител:
Мастерлан
Вид на кабел:
Податоци
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Masterlan MPO лепенка Оптички кабел , MPOupc женски / 4xLCupc дуплекс, MM, OM4, 8, тип Б, 2m
45.27 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ