1 / 3
Продадено
Слика на Apple DVD-R / + USB USB Оптички читач
Слика на Apple DVD-R / + USB USB Оптички читач
Слика на Apple DVD-R / + USB USB Оптички читач

Apple DVD-R / + USB USB Оптички читач

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
141.28 €
134.50 €
со ДДВ Без ДДВ 113.99 €
Заштеди 6.78 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
MD564ZM/A
Лансиран:
20 октомври 2012 година
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB 2.0
Тип на батерија:
ДВД режач
Максимална брзина на читање на ЦД:
24
Максимална брзина на читање на ДВД:
8
Надворешни:
По
Тенок:
По
писарот:
По
Максимална брзина на пишување на ЦД:
16
Максимална брзина на пишување на ДВД:
8
Двоен слој:
По
Производител:
јаболко
Капацитети и мемории Бафер [KB]:
1 024
EAN:
23123322312213
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Apple DVD-R / + USB USB Оптички читач
134.50 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ