1 / 7
Продадено
Слика на Универзална футрола C-TECH PROTECT за таблети, црна
Слика на Универзална футрола C-TECH PROTECT за таблети, црна
Слика на Универзална футрола C-TECH PROTECT за таблети, црна
Слика на Универзална футрола C-TECH PROTECT за таблети, црна
Слика на Универзална футрола C-TECH PROTECT за таблети, црна
Слика на Универзална футрола C-TECH PROTECT за таблети, црна
Слика на Универзална футрола C-TECH PROTECT за таблети, црна

Универзална футрола C-TECH PROTECT за таблети, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
25.84 €
16.09 €
со ДДВ Без ДДВ 13.63 €
Заштеди 9.75 €
-38%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
C-TECH го лансираше универзалниот заштитен футрол NUTC-01 наменет за таблети со дијагонала од 7" - 7,85". Достапно е во многу варијанти на бои. Елегантната и издржлива футрола служи како заштита од гребнатини, мали оштетувања, удари и нечистотија. Можете исто така да го користите заштитното куќиште како држач за вашиот таблет. Висококвалитетната кутија овозможува лесен пристап до сите конектори и копчиња, за да можете удобно да го контролирате таблетот лоциран во куќиштето. Ако треба да ја извадите таблетот од кутијата, нема ништо посебно. Благодарение на 4 фатени пластични „пакувања“, добивате брз пристап и во исто време стабилност и безбедност. Куќиштето е изработено од вештачка кожа.
Гаранција за производителот:
1 година
Можност за престој:
По
Боја:
ЦРНО
Вид на обвивка:
Јас капак
Дијагонална ["]:
7
Наменето за:
Таблет
Користено со:
Универзална
Користи со брендови:
Универзална
Материјали:
Синтетичка кожа
Лансиран:
19 септември 2014 година
EAN:
8594125005566
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Универзална футрола C-TECH PROTECT за таблети, црна
16.09 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ