1 / 2
Продадено
Слика на Држач на телевизорот GoGEN Tilt
Слика на Држач на телевизорот GoGEN Tilt

Држач на телевизорот GoGEN Tilt

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
40.47 €
со ДДВ Без ДДВ 34.30 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Универзален вртлив и прилагодлив зидни ТВ -носач наменет за телевизори до 27 ”и тежина до 30 кг. Држачот има интелигентен систем за фиксирање на ТВ -панели со VESA стандарди до 100 x 100 mm и широк опсег на наклон и ротабилност. Растојанието на телевизорот од зидот на оваа заграда е од 49 до 184 мм. Димензии на држачот 15 x 13 x 18,4 см. Тежина 880 g.

Гаранција за производителот:
1 година
Ротација:
По
За рака:
По
Максимален капацитет [кг]:
30
Ширина [мм]:
130
Тип на држач:
Фреска
Носители за:
TV
Standard VESA [mm]:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400, 75 x 75, 100 x 100
Дебелина [mm]:
184
Пеша [кг]:
0,88
Максимално растојание од wallидот [см]:
18,4
EAN:
8592417058900
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач на телевизорот GoGEN Tilt
40.47 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ