1 / 7
Продадено
Слика на Thomson Држач WAB646 за телевизор со 10 "- 46, 200x200, пренослив
Слика на Thomson Држач WAB646 за телевизор со 10 "- 46, 200x200, пренослив
Слика на Thomson Држач WAB646 за телевизор со 10 "- 46, 200x200, пренослив
Слика на Thomson Држач WAB646 за телевизор со 10 "- 46, 200x200, пренослив
Слика на Thomson Држач WAB646 за телевизор со 10 "- 46, 200x200, пренослив
Слика на Thomson Држач WAB646 за телевизор со 10 "- 46, 200x200, пренослив
Слика на Thomson Држач WAB646 за телевизор со 10 "- 46, 200x200, пренослив

Thomson Држач WAB646 за телевизор со 10 "- 46, 200x200, пренослив

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
25.80 €
со ДДВ Без ДДВ 21.86 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

За дијагонали: 10 " - 46" (25 - 117 см) Монтажа VESA: 50 × 50 до 200 × 200 mm Можност за навалување: -15 / + 15 ° Растојание од ѕид: 6,9 см Максимално оптоварување: 30 кг Димензии на ѕидниот модул: 25 x 10 см Максимална големина на прицврстувачки навои на телевизорот: M8 Материјал: Челичен лим Црна боја Интегрирано ниво на дух

Гаранција за производителот:
1 година
Максимален капацитет [кг]:
30
Тип на држач:
Фреска
Носители за:
Монитор, ТВ
Датум на лансирање:
9. 3. 2019
Мобилен:
По
EAN:
4047443197955
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Thomson Држач WAB646 за телевизор со 10 "- 46, 200x200, пренослив
25.80 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ