1 / 7
Слика на Nedis Паметна LED сијалица Wi-Fi, топло до ладно бело, GU10
Слика на Nedis Паметна LED сијалица Wi-Fi, топло до ладно бело, GU10
Слика на Nedis Паметна LED сијалица Wi-Fi, топло до ладно бело, GU10
Слика на Nedis Паметна LED сијалица Wi-Fi, топло до ладно бело, GU10
Слика на Nedis Паметна LED сијалица Wi-Fi, топло до ладно бело, GU10
Слика на Nedis Паметна LED сијалица Wi-Fi, топло до ладно бело, GU10
Слика на Nedis Паметна LED сијалица Wi-Fi, топло до ладно бело, GU10

Nedis Паметна LED сијалица Wi-Fi, топло до ладно бело, GU10

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
17.71 €
16.09 €
со ДДВ Без ДДВ 13.63 €
Заштеди 1.62 €
-10%

Само уште 3
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
25 април 2024 - 26 април 2024
Македонија, други
26 април 2024 - 27 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
8. 10. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на производ:
Пошта
Материјали:
Стакло
WiFi:
По
Дебелина:
GU10
Број на смени на циклуси:
10 000
Форма и добро:
Рефлектор
Протокол:
Амазон Алекса, асистент на Гугл
Код:
WIFILW10CRGU10
Постепено запирање на светлината:
По
Ширина mm:
60
Висина mm:
110
Осветлување флукс lm:
330
Излезна моќност W:
5
Температура на бојата К.:
4 100
Еквивалентно Ш:
50
Часови на животниот век:
16 000
Агол на светлина °:
110
Максимална температура на светлината [K]:
6500
Минимална температура на светлината (хроматизам) [K]:
3 333
Производител:
Недис
Веб-страница на производителот:
Nedis.com
Енергетска класа:
A+
EAN:
5412810313204
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Nedis Паметна LED сијалица Wi-Fi, топло до ладно бело, GU10
16.09 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ