1 / 1
Продадено
Слика на калкулатор, Canon F-715SG

калкулатор, Canon F-715SG

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
24.21 €
со ДДВ Без ДДВ 20.52 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
5730B001
Лансиран:
27 јуни 2014 година
Гаранција за производителот:
1 година
Димензии [мм]:
86,3 x 168 x 17,8
Број на прикажани цифри:
16
Батерија:
LR44, соларен
Пеша:
124
Редови на екранот:
2
Слот за батерија:
LR44, соларен
Производител:
Канон
Веб-страница на производителот:
Canon.com
Боја:
ЦРНО
Резолуција на екранот:
61 x 25
EAN:
4960999799483
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
калкулатор, Canon F-715SG
24.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ