1 / 2
E shitur
Foto e Burim energjie Eaton 9PX 2200i RT2U, 2200VA / 2200W, LCD, Rack / Tower, kartë rrjeti, i zi
Foto e Burim energjie Eaton 9PX 2200i RT2U, 2200VA / 2200W, LCD, Rack / Tower, kartë rrjeti, i zi

Burim energjie Eaton 9PX 2200i RT2U, 2200VA / 2200W, LCD, Rack / Tower, kartë rrjeti, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2,893.33 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 2,451.97 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky është një burim energjie me veti të shkëlqyera dhe ngarkesë maksimale prej 2200/2200 (VA / W). Siguron 8x priza dalëse IEC C13 + 2x priza hyrëse IEC C19 dhe IEC C20. Ka një efikasitet të lartë deri në 98%. Është i pajisur me një ekran grafik LCD, shumë gjuhësh. Ai ka 1x port USB, 1x port serik dhe slot për kartën e rrjetit MS, kartën ModBus ose MS. Ky model furnizohet nga prodhuesi me një kartë rrjeti. Mund të montohet në raft ose të qëndroj si kullë. Dimensionet e tij janë 86.5 x 440 x 605 mm me një peshë 25 kg.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
Online
Lloji i baterisë:
Rack, Tower
Numri i prizave:
10
Përdorimi:
Qendra të të dhënave, Server
Veçori tjera:
Ekran LCD, kohë e zgjatur e mbështetjes me energji
Kodi:
9PX2200IRTN
Pesha kg:
25
Përmasat mm:
440 x 86.5 x 605
Fuqia VA:
2 200
Fuqia W:
2 200
Lansuar më:
21 Shkurt 2017
Faza hyrësedalëse:
1:1
Lloji i prizave:
2x IEC C19, 8x IEC C13
Prodhuesi:
Eaton
Ngjyra:
Zezë
EAN:
7431720814388
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Burim energjie Eaton 9PX 2200i RT2U, 2200VA / 2200W, LCD, Rack / Tower, kartë rrjeti, i zi
2,893.33 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo