1 / 8
Продадено
Слика на Razer Mouse Grip Tape - DeathAdder V2 комплет налепници за глувче
Слика на Razer Mouse Grip Tape - DeathAdder V2 комплет налепници за глувче
Слика на Razer Mouse Grip Tape - DeathAdder V2 комплет налепници за глувче
Слика на Razer Mouse Grip Tape - DeathAdder V2 комплет налепници за глувче
Слика на Razer Mouse Grip Tape - DeathAdder V2 комплет налепници за глувче
Слика на Razer Mouse Grip Tape - DeathAdder V2 комплет налепници за глувче
Слика на Razer Mouse Grip Tape - DeathAdder V2 комплет налепници за глувче
Слика на Razer Mouse Grip Tape - DeathAdder V2 комплет налепници за глувче

Razer Mouse Grip Tape - DeathAdder V2 комплет налепници за глувче

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
25.84 €
24.21 €
со ДДВ Без ДДВ 20.52 €
Заштеди 1.62 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Комплет налепници против лизгање дизајнирани за лепење на гејмерски глувци Razer - DeathAdder V2.

Налепници од полиуретан со текстура што не се лизга, благодарувајќи на што секогаш ќе го имате глувчето цврсто во вашите раце, дури и ако се потите за време на потера или во жарот на битката.

Налепниците имаат лепак 3М од долната страна, затоа внимавајте да не се ни помрднат!

Во пакетот ќе најдете 4 парчиња налепници. Има налепница за левото и десното копче и налепница за телото на глувчето. Дебелина на налепница 0,5 мм.
Гаранција за производителот:
1 година
Користи со брендови:
Razer
Веб-страница на производителот:
Razerzone.com
Користено со:
DeathAdder V2
Лансиран:
11. 12. 2020, 10. 12. 2020
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8886419313458
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Razer Mouse Grip Tape - DeathAdder V2 комплет налепници за глувче
24.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ