1 / 3
Продадено
Слика на Адаптер за патување Skross, за Кина и Австралија
Слика на Адаптер за патување Skross, за Кина и Австралија
Слика на Адаптер за патување Skross, за Кина и Австралија

Адаптер за патување Skross, за Кина и Австралија

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
20.01 €
19.34 €
со ДДВ Без ДДВ 16.39 €
Заштеди 0.67 €
-3%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
PA26
Лансиран:
6 септември 2014 година
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
слушалки
За автомобил:
Веќе
Производител:
SKROSS
EAN:
7640166320098
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Адаптер за патување Skross, за Кина и Австралија
19.34 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ