1 / 5
Продадено
Слика на Надворешна рамка за SATA 3.5 "
Слика на Надворешна рамка за SATA 3.5 "
Слика на Надворешна рамка за SATA 3.5 "
Слика на Надворешна рамка за SATA 3.5 "
Слика на Надворешна рамка за SATA 3.5 "

Надворешна рамка за SATA 3.5 "

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
66.46 €
61.58 €
со ДДВ Без ДДВ 58.65 €
Заштеди 4.87 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
IB-366StU3+B
Лансиран:
7 декември 2016 година
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на рамка:
Странски
Поддржани формати на дискови ["]:
3,5
Внатрешна технологија:
SATA
Производител:
ICY BOX
Пристанишна технологија:
USB 3.0
EAN:
4250078187462
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Надворешна рамка за SATA 3.5 "
61.58 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ