1 / 1
Продадено
Слика на Надворешен рецептор за TV Evolveo Sigma T2, SB 2.0, EPG

Надворешен рецептор за TV Evolveo Sigma T2, SB 2.0, EPG

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
63.21 €
59.96 €
со ДДВ Без ДДВ 50.81 €
Заштеди 3.25 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
SGA-T2-HEVC
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB 2.0
Тип на батерија:
Странски
Наменето за:
Лаптоп компјутер
Конектори:
MCX (антена)
Формат на видео компресија:
H.264, H.265, MPEG2, MPEG4
Вид на ТВ приемник:
дигитални
Функции:
Опции за снимање EPG, Teletext, Timeshift, ТВ
Производител:
Еволво
Тип на приемник:
DVB-T, DVB-T2, радио (дигитално)
EAN:
8594161337829
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Надворешен рецептор за TV Evolveo Sigma T2, SB 2.0, EPG
59.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ