1 / 7
Продадено
Слика на Надворешен диск  Surefire GX3 Gaming - 2TB, црно
Слика на Надворешен диск  Surefire GX3 Gaming - 2TB, црно
Слика на Надворешен диск  Surefire GX3 Gaming - 2TB, црно
Слика на Надворешен диск  Surefire GX3 Gaming - 2TB, црно
Слика на Надворешен диск  Surefire GX3 Gaming - 2TB, црно
Слика на Надворешен диск  Surefire GX3 Gaming - 2TB, црно
Слика на Надворешен диск  Surefire GX3 Gaming - 2TB, црно

Надворешен диск Surefire GX3 Gaming - 2TB, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
93.94 €
92.32 €
со ДДВ Без ДДВ 87.92 €
Заштеди 1.62 €
-2%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!

Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1
Формати и дискусија:
2,5
Код:
53682
Ширина mm:
80
Висина mm:
17,5
Дебелина мм:
125
Пеша г.:
104
Капацитети GB:
2 000
Брзина на читање на МБ:
140
Лансиран:
9. 1. 2021
Производител:
Буквално
Веб-страница на производителот:
Verbatim.com
Modeli i diskut:
Странски, HDD
Боја:
ЦРНО
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
023942536826
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Надворешен диск Surefire GX3 Gaming - 2TB, црно
92.32 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ