1 / 4
Продадено
Слика на Надворешен хард диск LaCie Rugged - 2TB
Слика на Надворешен хард диск LaCie Rugged - 2TB
Слика на Надворешен хард диск LaCie Rugged - 2TB
Слика на Надворешен хард диск LaCie Rugged - 2TB

Надворешен хард диск LaCie Rugged - 2TB

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
172.07 €
168.82 €
со ДДВ Без ДДВ 160.78 €
Заштеди 3.25 €
-2%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
STFR2000800
Стабилно:
По
Ширина mm:
18.7
Висина mm:
86
Дебелина мм:
135
Пеша г.:
100
Големина на диск GB::
2 000
Боја:
портокалова
EAN:
3660619400157
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Надворешен хард диск LaCie Rugged - 2TB
168.82 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ