1 / 6
Foto e Hard Disk HDD Verbatim Store ‘n’ GO 1TB,i zi
Foto e Hard Disk HDD Verbatim Store ‘n’ GO 1TB,i zi
Foto e Hard Disk HDD Verbatim Store ‘n’ GO 1TB,i zi
Foto e Hard Disk HDD Verbatim Store ‘n’ GO 1TB,i zi
Foto e Hard Disk HDD Verbatim Store ‘n’ GO 1TB,i zi
Foto e Hard Disk HDD Verbatim Store ‘n’ GO 1TB,i zi

Hard Disk HDD Verbatim Store ‘n’ GO 1TB,i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
69.54 €
67.92 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 64.69 €
Ju kurseni 1.62 €
-2%

Vetëm edhe 6
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Hard disku portativ Verbatim Store ‘n’ Go ofron performancë të lartë të ruajtjes dhe ka një port USB 3.0. Dizajni elegant bën që të jetë i lehtë për t’u mbajtur, ndërsa ka një kapacitet prej 1TB dhe një port USB 3.0. Disku ka edhe një softuer të sigurisë së lartë, i cili i mundëson funksion më të mirë diskut.

Kodi i prodhuesit:
53023
Lansuar:
23 Qershor 2012
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Përmasat [mm]:
121 x 80 x 15
Formati i diskut:
2,5
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Memorie e përkohshme (cache):
8
Prodhuesi:
Verbatim
Ueb-i i prodhuesit:
Verbatim.com
Kapaciteti i diskut [GB]:
1000
Modeli i diskut:
Jashtëm
Lloji i HD:
Magnetike
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
023942530237
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Hard Disk HDD Verbatim Store ‘n’ GO 1TB,i zi
67.92 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo