1 / 7
Слика на Надворешен ДВД-режач ASUS SDRW-08U7M-U, црна
Слика на Надворешен ДВД-режач ASUS SDRW-08U7M-U, црна
Слика на Надворешен ДВД-режач ASUS SDRW-08U7M-U, црна
Слика на Надворешен ДВД-режач ASUS SDRW-08U7M-U, црна
Слика на Надворешен ДВД-режач ASUS SDRW-08U7M-U, црна
Слика на Надворешен ДВД-режач ASUS SDRW-08U7M-U, црна
Слика на Надворешен ДВД-режач ASUS SDRW-08U7M-U, црна

Надворешен ДВД-режач ASUS SDRW-08U7M-U, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
56.71 €
55.08 €
со ДДВ Без ДДВ 46.68 €
Заштеди 1.62 €
-3%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
25 април 2024 - 26 април 2024
Македонија, други
26 април 2024 - 27 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Asus ZenDrive U7M е ултра-тенок надворешен DVD режач кој нуди брзина на запишување од 8x DVD. Поддржува читање и пишување таканаречени М-дискови. Компатибилен е и со оперативниот систем Windows и Mac. Пакетот вклучува софтвер за горење на Cyberlink Power2Go 8. Механизмот мери 142,5 x 135,5 x 13,9 mm и тежи 228 g. Достапно е во црна и сребрена боја. Должина на кабел 47см.

Гаранција за производителот:
1 година
Максимална брзина на пишување на ДВД:
8
Тенок:
По
ДВД-РОМ:
По
Надворешни:
По
Двоен слој:
По
УСБ:
По
писарот:
По
Боја:
ЦРНО
Технологија:
USB 2.0
Пеша [g]:
228
Просечно време на пристап до ДВД [ms]:
160
Просечно време на пристап до ЦД [ms]:
160
Дебелина [mm]:
142,5
Датум на лансирање:
10 февруари 2016 година...
Тип на батерија:
ДВД режач
Веб-страница на производителот:
asus.com
Производител:
ASUS
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4712900107968
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Надворешен ДВД-режач ASUS SDRW-08U7M-U, црна
55.08 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ