1 / 1
Продадено
Слика на Мултифункционален приклучок PowerCube, сив

Мултифункционален приклучок PowerCube, сив

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
25.85 €
20.97 €
со ДДВ Без ДДВ 17.77 €
Заштеди 4.88 €
-19%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
26 јануари 2016 година
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Лаптоп, компјутер
Верзии:
USB 2.0 (до 480Mbps)
Конектори:
Кабел за напојување тип Е, USB 2.0, приклучок тип E
Од приклучокот:
Кабел за напојување тип Е.
За конектори:
USB-A (женски), тип Е порта
Број на продажни места:
4
Производител:
PowerCube
Боја:
Град
Вид на кабел:
Добавувачи на електрична енергија
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8718444085959
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Мултифункционален приклучок PowerCube, сив
20.97 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ