1 / 5
Продадено
Слика на Мултифункционален приклучок PowerCube, сивo
Слика на Мултифункционален приклучок PowerCube, сивo
Слика на Мултифункционален приклучок PowerCube, сивo
Слика на Мултифункционален приклучок PowerCube, сивo
Слика на Мултифункционален приклучок PowerCube, сивo

Мултифункционален приклучок PowerCube, сивo

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
24.17 €
со ДДВ Без ДДВ 20.49 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Мултифункционалниот систем на фиоки PowerCube EXTENDED во оригинална форма на коцка е многу практичен и може да се каже дека е неопходен додаток за секој дом или канцеларија. Можете да го користите секој ден, благодарение на него може да имате поврзани неколку уреди и апарати одеднаш. На пример, можете да вклучите полначи за лаптоп, телефони и таблети и целото ваше семејство ќе го има својот омилен уред на дофат на раката. Практична форма и својства Обликот на коцката обезбедува погодно поврзување на неколку напојувања одеднаш. Приклучоците се различни од секоја страна, така што можете погодно да ги поврзете приклучоците со различни форми на нив. Благодарение на продолжениот кабел долг 1,5 метри, можете да го поставите PowerCube, на пример, под маса на поголема оддалеченост од штекерот во аголот на собата. Благодарение на должината на кабелот, можете да манипулирате со PowerCub во секоја просторија по потреба. Проширената верзија вклучува приклучок за монтирање во пакетот за лесно поставување. Ако треба да ја смените локацијата за монтирање, едноставно отстранете ја лентата што лесно се отстранува и поставете ја приклучокот на друго место. Модерен дизајн Како што сугерира името, PowerCube има форма на коцка. Опремен е со класични фиоки од пет страни, коцката има бел дизајн и самите фиоки се изработени во сива боја. Брендот PowerCube е добитник на наградата Red Dot Design 2014. Клучни својства PowerCube се приклучува директно во штекерот и овозможува максимално оптоварување од 350 грама. Влезниот напон е во опсег од 110 - 240V, а излезот има вкупно 5 стандардни приклучоци за напојување. Должината на кабелот е 1,5 метри.
Вид на кабел:
Вид на кабел, Добавувачи на електрична енергија
Лансиран:
25 март 2016 година
Конектор:
Напојување со електрична енергија тип Е, тип Е приклучок, Kabllo për energji e llojit E, Prizë e llojit E
За конектори:
Приклучок од типот Е.
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Боја:
Бело
Должина [m]:
1,5, 1,5
Код на производителот:
8718444085751
Број на продажни места:
5
Наменето за:
Лаптоп, компјутер
Производител:
PowerCube, PowerCube
Од приклучокот:
Кабел за напојување тип Е., Од приклучокот
EAN:
8718444085751
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Мултифункционален приклучок PowerCube, сивo
24.17 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ