1 / 1
Продадено
Слика на Прав кабел KCT200, UTP CAT 5

Прав кабел KCT200, UTP CAT 5

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
27.46 €
11.21 €
со ДДВ Без ДДВ 9.50 €
Заштеди 16.25 €
-60%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
Xkct200
Лансиран:
18 мај 2016 година
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
МРЕА
Должина [m]:
20
Крај на кабел:
ПРАВО
Конектори:
RJ-45
Од приклучокот:
RJ-45 (маж)
За конектори:
RJ-45 (маж)
Категорија:
5
Производител:
AQ
Боја:
Бело
Вид на кабел:
Намалување
EAN:
8595122756086
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Прав кабел KCT200, UTP CAT 5
11.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ