1 / 1
Слика на Elite Screens 125 " Моторен панел за проектор (16: 9)

Elite Screens 125 " Моторен панел за проектор (16: 9)

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
475.92 €
466.17 €
со ДДВ Без ДДВ 395.06 €
Заштеди 9.75 €
-3%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Врвниот проектор е бескорисен сам по себе без квалитетен екран на кој ќе се проектира сликата. Производителот на Elite Screens нуди широк спектар на екрани за проекција со избор на различни површини, големини и луксузна опрема. Да се ​​избере вистинската комбинација е важно за оптимален резултат на сликата и можете да изберете помеѓу механички повлечени, електрично повлечени, статични или задни екрани за проекција. Моделите на електричната серија се ролетни со систем на електричен мотор со специјална мат бела површина што лесно се чисти. Екранот 125H со солидна дијагонала од 125 инчи со димензии 155,7 x 276,9 см импресионира со високи агли на гледање до 160 °. Се разбира, лесно е да се инсталира и интуитивно се ракува со помош на испорачаниот IR далечински управувач.

Гаранција за производителот:
1 година
Веб-страница на производителот:
elitescreens.com
Тип на проекција:
напред
Дијагонала на екранот:
Видео (16: 9)...
Дијагонала на екранот ["]:
125
Тип на површина на екранот:
ротирачки
Тип на екран:
Електрична енергија
Големина на слика:
155x276
Зголемување:
1,1
Висина [см]:
155,7
Ширина [см]:
276,9
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6944904402055
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Elite Screens 125 " Моторен панел за проектор (16: 9)
466.17 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ