1 / 7
Продадено
Слика на Монитор Samsung Odyssey G5 - LED 27 ", црн
Слика на Монитор Samsung Odyssey G5 - LED 27 ", црн
Слика на Монитор Samsung Odyssey G5 - LED 27 ", црн
Слика на Монитор Samsung Odyssey G5 - LED 27 ", црн
Слика на Монитор Samsung Odyssey G5 - LED 27 ", црн
Слика на Монитор Samsung Odyssey G5 - LED 27 ", црн
Слика на Монитор Samsung Odyssey G5 - LED 27 ", црн

Монитор Samsung Odyssey G5 - LED 27 ", црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
339.57 €
240.41 €
со ДДВ Без ДДВ 228.96 €
Заштеди 99.16 €
-29%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!

Гаранција за производителот:
1 година
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8806092005686
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Монитор Samsung Odyssey G5 - LED 27 ", црн
240.41 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ