1 / 4
Слика на Монитор Philips 273V7QDAB - LED 27 "
Слика на Монитор Philips 273V7QDAB - LED 27 "
Слика на Монитор Philips 273V7QDAB - LED 27 "
Слика на Монитор Philips 273V7QDAB - LED 27 "

Монитор Philips 273V7QDAB - LED 27 "

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
162.32 €
149.32 €
со ДДВ Без ДДВ 142.21 €
Заштеди 13.00 €
-9%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
19 април 2024 - 20 април 2024
Македонија, други
20 април 2024 - 22 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!

Код на производителот:
273V7QDAB
Лансиран:
20. 12. 2017
Гаранција за производителот:
1 година
Дијагонала на екранот ["]:
27
Време на одговор [ms]:
5
Теренот [Hz]:
0,311
Осветлување [cd / m2]:
250
Однос на гледање:
16: 9
Хоризонтален агол на гледање [°]:
178
Вертикален агол на гледање [°]:
178
Виси на wallидот:
По
LED задни светла:
По
Влезна порта на DVI:
По
ВГА влезна порта (D-Sub):
По
Ширина [мм]:
612
Звучници:
По
Излезна моќност на звучникот [Ш]:
4
Фреквенција [Hz]:
60
HDMI влезна порта:
По
Број на HDMI порти:
1
Димензии на клипот VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Kontrast [:1]:
10 000 000
Поддржани бои [милиони]:
16.7
Производител:
Филипс
Веб-страница на производителот:
Philips.com
Пеша [кг]:
4.5
Резолуција:
1920 x 1080 (полн HD)
Тип на екран:
IPS
Консуми [Ш]:
15,4
Боја:
ЦРНО
Висина [mm]:
453
Дебелина [mm]:
227
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8712581742980
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Монитор Philips 273V7QDAB - LED 27 "
149.32 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ