1 / 5
Слика на Монитор Philips 243S7EHMB - LED 24 "(60 см) IPS Full HD, црн
Слика на Монитор Philips 243S7EHMB - LED 24 "(60 см) IPS Full HD, црн
Слика на Монитор Philips 243S7EHMB - LED 24 "(60 см) IPS Full HD, црн
Слика на Монитор Philips 243S7EHMB - LED 24 "(60 см) IPS Full HD, црн
Слика на Монитор Philips 243S7EHMB - LED 24 "(60 см) IPS Full HD, црн

Монитор Philips 243S7EHMB - LED 24 "(60 см) IPS Full HD, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
176.95 €
134.70 €
со ДДВ Без ДДВ 128.29 €
Заштеди 42.25 €
-24%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
7. 8. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Однос на гледање:
16: 9
Виси на wallидот:
По
Област на екранот:
Непријатно
LED задни светла:
По
Стожерот:
По
Звучници:
По
HDMI влезна порта:
По
Број на HDMI порти:
1
Димензии на клипот VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Дијагонала на екранот:
24
Прилагодлива висина:
По
Намалување на сината боја:
По
Код:
243S7EHMB/00
Пеша кг:
5
Фреквенција Hz:
60
Консуми Ш:
13,82
Ширина mm:
540
Висина mm:
483
Дебелина мм:
202
Контраст 1:
20000000
Излезна моќност на звучникот W:
4
Време на реакција ms:
5
Боите поддржаа милиони:
16.7
Теренот на Hz:
0,275
Осветлување cdm2:
250
Хоризонтален агол на гледање °:
178
Вертикален агол на гледање °:
178
VGA приклучок D-Sub:
По
Производител:
Филипс
Веб-страница на производителот:
Philips.com
Резолуција:
1920 x 1080 (полн HD)
Тип на екран:
IPS
Боја:
ЦРНО
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8712581744281
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Монитор Philips 243S7EHMB - LED 24 "(60 см) IPS Full HD, црн
134.70 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ