1 / 6
E shitur
Foto e Monitor HP X24ih, 23.8" LED, Full HD, i zi
Foto e Monitor HP X24ih, 23.8" LED, Full HD, i zi
Foto e Monitor HP X24ih, 23.8" LED, Full HD, i zi
Foto e Monitor HP X24ih, 23.8" LED, Full HD, i zi
Foto e Monitor HP X24ih, 23.8" LED, Full HD, i zi
Foto e Monitor HP X24ih, 23.8" LED, Full HD, i zi

Monitor HP X24ih, 23.8" LED, Full HD, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
15,119 MKD.
12,590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 11,990 MKD.
Ju kurseni 2,529 MKD.
-17%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Monitor 23.8 " LED me rezolucion Full HD prej 1920 x1080 px, kohë reagimi prej 1 ms GtG, shpejtësi rifreskimi prej 144 Hz dhe shkëlqim prej 200 cd / m2. Monitori është i pajisur me një numër teknologjish për imazh perfekt dhe lojëra kompjuterike. Për këtë qëllim, monitori është i pajisur me teknologji FreeSync Premium, Flicker-free dhe Low Blue Light. Ndërfaqja e monitorit: 1 x HDMI, 1x DisplayPort, 1x jack 3.5 mm. Monitori mbështet standardin VESA.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Raporti i shikimit:
16: 9
Varje në mur:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Lojë:
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Numri i porteve DisplayPort:
1
FreeSync:
Përmbajtja e pakos:
Kabllo HDMI
HDMI 2.0:
Numri i porteve HDMI 2.0:
1
Diagonalja e ekranit ["]:
23.8
Lartësi e rregullueshme:
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Kodi:
2W925AA
Pesha kg:
6,1
Frekuencë Hz:
144
Konsumi W:
38
Gjerësia mm:
540,8
Lartësia mm:
489,9
Trashësia mm:
218
Besueshmëria:
100 %
Koha e reagimit ms:
1
Ngjyrat e mbështetura milion:
16.7
Pitch Hz:
0274
Ndriçimi cdm2:
200
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Ekran i sheshtë:
Thellësia e ngjyrave bit:
8
Teknologji audio:
Kufje 3.5 mm
Lansuar:
30. 1. 2021
Kontrasti dinamik [:1]:
12000000
Kontrasti statik [:1]:
1000
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Prodhuesi:
HP
Lloji i ekranit:
IPS
Ngjyra:
Zezë
DisplayPort:
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
194850573828
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Monitor HP X24ih, 23.8" LED, Full HD, i zi
12,590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo