1 / 8
Foto e Monitor GIGABYTE M27Q - 27'' LED
Foto e Monitor GIGABYTE M27Q - 27'' LED
Foto e Monitor GIGABYTE M27Q - 27'' LED
Foto e Monitor GIGABYTE M27Q - 27'' LED
Foto e Monitor GIGABYTE M27Q - 27'' LED
Foto e Monitor GIGABYTE M27Q - 27'' LED
Foto e Monitor GIGABYTE M27Q - 27'' LED
Foto e Monitor GIGABYTE M27Q - 27'' LED

Monitor GIGABYTE M27Q - 27'' LED

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
26,590 MKD.
21,190 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 20,181 MKD.
Ju kurseni 5,400 MKD.
-21%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky monitor vjen me një diagonale prej 27" me kualitet QHD dhe rezolucion 2560 x 1440 pikselë me të cilin shfaq imazhe superiore me ngjyra të ndezura dhe tejet reale, me altoparlantë të integruar që ju mundësojnë që të përjeton çdo goditje e lëvizje sikurse të ishit me të vërtet aty. Mbështet teknologjitë IPS, Blue light reduction dhe Flicker Reduction. Veçanti të këtij monitori janë edhe mundësitë e lidhjes përmes porteve DisplayPort, USB dhe HDMI.?
Lansuar:
24. 11. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Raporti i shikimit:
16: 9
Varje në mur:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Lojë:
USB:
USB Hub:
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Numri i porteve DisplayPort:
1
FreeSync:
Përmbajtja e pakos:
DisplayPort kabel, HDMI kabel
HDMI 2.0:
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Diagonalja e ekranit ["]:
27
Lartësi e rregullueshme:
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
HDR:
Kodi:
M27Q
Pesha kg:
5.5
Frekuencë Hz:
170
Konsumi W:
58
Gjerësia mm:
615,1
Lartësia mm:
533,6
Trashësia mm:
203
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Besueshmëria:
100 %
Koha e reagimit ms:
0.5
Ngjyrat e mbështetura milion:
16.7
Pitch Hz:
0233
Ndriçimi cdm2:
350
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Picture in Picture PIPPBP:
Ekran i sheshtë:
Shtrirja e ngjyrave:
DCI P3 (92%), sRGB (140%)
Thellësia e ngjyrave bit:
8
Teknologji audio:
3.5mm për dëgjuese
Kontrasti dinamik [:1]:
100000000
Kontrasti statik [:1]:
1000
Prodhuesi:
GIGABYTE
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)
Lloji i ekranit:
IPS
Ngjyra:
Zezë
DisplayPort:
USB-C:
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4719331809263
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Monitor GIGABYTE M27Q - 27'' LED
21,190 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo