1 / 9
Слика на Монитор EIZO FlexScan EV2760-BK - LED, 27 ", QHD, црно
Слика на Монитор EIZO FlexScan EV2760-BK - LED, 27 ", QHD, црно
Слика на Монитор EIZO FlexScan EV2760-BK - LED, 27 ", QHD, црно
Слика на Монитор EIZO FlexScan EV2760-BK - LED, 27 ", QHD, црно
Слика на Монитор EIZO FlexScan EV2760-BK - LED, 27 ", QHD, црно
Слика на Монитор EIZO FlexScan EV2760-BK - LED, 27 ", QHD, црно
Слика на Монитор EIZO FlexScan EV2760-BK - LED, 27 ", QHD, црно
Слика на Монитор EIZO FlexScan EV2760-BK - LED, 27 ", QHD, црно
Слика на Монитор EIZO FlexScan EV2760-BK - LED, 27 ", QHD, црно

Монитор EIZO FlexScan EV2760-BK - LED, 27 ", QHD, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
729.95 €
710.48 €
со ДДВ Без ДДВ 676.65 €
Заштеди 19.47 €
-3%

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 јули 2024 - 27 јули 2024
Македонија, други
27 јули 2024 - 29 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
26. 10. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Однос на гледање:
16: 9
Виси на wallидот:
По
Влезна порта на DVI:
По
USB-центар:
По
Звучници:
По
HDMI влезна порта:
По
Број на HDMI порти:
1
Димензии на клипот VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Број на порти на DisplayPort:
2
Дијагонала на екранот ["]:
27
Прилагодлива висина:
По
Код:
EV2760-BK
Пеша кг:
8.5
Фреквенција Hz:
60
Консуми Ш:
67
Ширина mm:
611,7
Висина mm:
545,3
Дебелина мм:
230
Број на порти USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Време на реакција ms:
5
Боите поддржаа милиони:
16.7
Теренот на Hz:
0233
Осветлување cdm2:
350
Хоризонтален агол на гледање °:
178
Вертикален агол на гледање °:
178
Рамен екран:
По
Аудио технологија:
3,5 мм за слушалки, 3,5 мм (влез)
Kontrasti statik [:1]:
1000
Производител:
EIZO
Резолуција:
2560 x 1440 (QHD)
Тип на екран:
IPS
Боја:
ЦРНО
DisplayPort:
По
EAN:
4995047055396
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Монитор EIZO FlexScan EV2760-BK - LED, 27 ", QHD, црно
710.48 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ