1 / 8
Слика на Монитор BenQ SW270C - LED 27 "
Слика на Монитор BenQ SW270C - LED 27 "
Слика на Монитор BenQ SW270C - LED 27 "
Слика на Монитор BenQ SW270C - LED 27 "
Слика на Монитор BenQ SW270C - LED 27 "
Слика на Монитор BenQ SW270C - LED 27 "
Слика на Монитор BenQ SW270C - LED 27 "
Слика на Монитор BenQ SW270C - LED 27 "

Монитор BenQ SW270C - LED 27 "

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
70,890 MKD.
63,090 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 60,086 MKD.
Заштеди 7,800 MKD.
-12%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
08 декември 2023 - 15 декември 2023
Македонија, други
09 декември 2023 - 16 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
18. 7. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
SD/MMC
Време на одговор [ms]:
5
Теренот [Hz]:
0233
Однос на гледање:
16: 9
Хоризонтален агол на гледање [°]:
178
Вертикален агол на гледање [°]:
178
Виси на wallидот:
По
Област на екранот:
Непријатно
LED задни светла:
По
УСБ:
По
USB-центар:
По
Стожерот:
По
HDMI влезна порта:
По
Број на HDMI порти:
2
Димензии на клипот VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Број на порти на DisplayPort:
1
HDMI 2.0:
По
Број на HDMI 2.0 приклучоци:
2
Поддржани бои [милиони]:
1070
Дијагонала на екранот ["]:
27
Прилагодлива висина:
По
HDR:
По
Код:
9H.LHTLB.QBE
Пеша кг:
9.5
Фреквенција Hz:
60
Консуми Ш:
36,1
Ширина mm:
613.8
Висина mm:
504,5
Дебелина мм:
213.4
Контраст 1:
20000000
Број на порти USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Осветлување [cdm2]:
300
Слика на слика [PIPPBP]:
По
Производител:
BenQ
Веб-страница на производителот:
Benq.cz
Резолуција:
2560 x 1440 (QHD)
Тип на екран:
IPS
Боја:
ЦРНО
DisplayPort:
По
USB-C:
По
EAN:
4718755078392
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Монитор BenQ SW270C - LED 27 "
63,090 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ