1 / 9
Слика на Монитор BenQ PD2500Q - 25" LED
Слика на Монитор BenQ PD2500Q - 25" LED
Слика на Монитор BenQ PD2500Q - 25" LED
Слика на Монитор BenQ PD2500Q - 25" LED
Слика на Монитор BenQ PD2500Q - 25" LED
Слика на Монитор BenQ PD2500Q - 25" LED
Слика на Монитор BenQ PD2500Q - 25" LED
Слика на Монитор BenQ PD2500Q - 25" LED
Слика на Монитор BenQ PD2500Q - 25" LED

Монитор BenQ PD2500Q - 25" LED

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
419.05 €
302.06 €
со ДДВ Без ДДВ 287.68 €
Заштеди 116.99 €
-28%

Само уште 6
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
19 април 2024 - 20 април 2024
Македонија, други
20 април 2024 - 22 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
9H.LG8LA.TSE
Гаранција за производителот:
1 година
Дијагонала на екранот ["]:
25
Време на одговор [ms]:
4
Теренот [Hz]:
216
Осветлување [cd / m2]:
350
Однос на гледање:
16: 9
Хоризонтален агол на гледање [°]:
178
Вертикален агол на гледање [°]:
178
Димензии [мм]:
570,2 x 402 x 239,65
Виси на wallидот:
По
Област на екранот:
Непријатно
LED задни светла:
По
Ширина [мм]:
570,2
УСБ:
По
USB-центар:
По
Стожерот:
По
Звучници:
По
HDMI влезна порта:
По
Број на HDMI порти:
1
Димензии на клипот VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Број на порти на DisplayPort:
2
Мини дисплеј порта:
По
Kontrast [:1]:
1 000
Поддржани бои [милиони]:
16.7
Производител:
BenQ
Веб-страница на производителот:
Benq.cz
Пеша [кг]:
7,2
Резолуција:
2560 x 1440 (QHD)
Тип на екран:
IPS
Консуми [Ш]:
62
Боја:
ЦРНО
Висина [mm]:
402
Дебелина [mm]:
239,65
Број на порти USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1:
4
DisplayPort:
По
EAN:
4718755068683
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Монитор BenQ PD2500Q - 25" LED
302.06 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ