1 / 1
Продадено
Слика на HPE Aruba SFP+ modul 1G, LC, SX, 500m, MMF, XCVR

HPE Aruba SFP+ modul 1G, LC, SX, 500m, MMF, XCVR

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
215.99 €
198.12 €
со ДДВ Без ДДВ 167.90 €
Заштеди 17.88 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
20. 8. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
EAN:
190017245836
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
HPE Aruba SFP+ modul 1G, LC, SX, 500m, MMF, XCVR
198.12 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ