1 / 5
Слика на Модем Teltonika  TRB140
Слика на Модем Teltonika  TRB140
Слика на Модем Teltonika  TRB140
Слика на Модем Teltonika  TRB140
Слика на Модем Teltonika  TRB140

Модем Teltonika TRB140

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
175.25 €
146.08 €
со ДДВ Без ДДВ 123.80 €
Заштеди 29.17 €
-17%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 април 2024 - 27 април 2024
Македонија, други
27 април 2024 - 29 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
15. 1. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
RJ-45
Поддршка за IPv6:
По
Тип на рутер:
Модем 3G, модем 4G
Заштитен allид:
По
Број на пристаништа RJ-45:
1
Управување:
По
Код:
TRB140000000
Ширина mm:
60
Висина mm:
18
Дебелина мм:
70
Број на порти на HUB прекинувачи:
1
Пеша г.:
130мм
Брзина на пренос за MB-прекинувачи на HUB:
1000
MHz фреквенција на процесорот:
1200
Овен МБ:
128
МБ-брзина на пренос:
150
Производител:
Телтоника
Операционен систем:
Рути
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4779027312408
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Модем Teltonika TRB140
146.08 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ