1 / 10
Продадено
Слика на Мобилен Aligator K50 eXtremo, портокалова
Слика на Мобилен Aligator K50 eXtremo, портокалова
Слика на Мобилен Aligator K50 eXtremo, портокалова
Слика на Мобилен Aligator K50 eXtremo, портокалова
Слика на Мобилен Aligator K50 eXtremo, портокалова
Слика на Мобилен Aligator K50 eXtremo, портокалова
Слика на Мобилен Aligator K50 eXtremo, портокалова
Слика на Мобилен Aligator K50 eXtremo, портокалова
Слика на Мобилен Aligator K50 eXtremo, портокалова
Слика на Мобилен Aligator K50 eXtremo, портокалова

Мобилен Aligator K50 eXtremo, портокалова

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
105.45 €
98.95 €
со ДДВ Без ДДВ 83.86 €
Заштеди 6.50 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
1. 8. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Број на СИМ-картички:
2
Тип на SIM-картичка:
Микро СИМ, мини СИМ
Стандарди за мобилни телефони:
GSM, LTE, UMTS
Радио:
По
Двојна сим:
По
Слот за мемориска картичка:
По
GPS:
По
Модел на процесор:
Mediatek MTK6731 (4x1,1 GHz)
Водоотпорен:
По
Код:
AK50BO
Степен на заштита:
IP68, MIL-STD-810G
ГЛОНАСС:
По
Ширина mm:
60,5
Висина mm:
132.5
Дебелина мм:
21
Резолуција на пиксел екран:
320
Пеша г.:
226
Внатрешна меморија GB:
4
Големина на инчен екран:
2.4
Основна фреквенција на GHz:
1.1
Оперативна меморија GB:
0512
MAh капацитет на батеријата:
2500
Поддржани фреквенции на GSM MHz:
800, 900
Резолуција на задната камера Mpx:
5
Би било:
Алигатор K50 eXtremo
Верзија за Bluetooth:
4
Максимален капацитет на мемориска картичка [GB]:
512
Производител:
Алигатор
Операционен систем:
KAiOS
Тип на екран:
TFT
Боја:
портокалова
Конектор:
3,5 mm (TRRS), микро USB 2.0
Вид на телефон:
Класичен, издржлив
Bluetooth:
По
Број на процесорски јадра:
4
EAN:
8595181192610
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Мобилен Aligator K50 eXtremo, портокалова
98.95 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ