1 / 2
Продадено
Слика на Напојување 24V4APOW - 24V / 4A за CCR1016 и CCR1036
Слика на Напојување 24V4APOW - 24V / 4A за CCR1016 и CCR1036

Напојување 24V4APOW - 24V / 4A за CCR1016 и CCR1036

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
48.58 €
40.46 €
со ДДВ Без ДДВ 34.29 €
Заштеди 8.12 €
-17%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
MikroTik 24V4APOW е едно од докажаните замени внатрешни напојувања. Наменет е само за избрани уреди на МикроТик. Вкупната моќност на напојувањето е 96 W на напон од 24 V и максимална струја од 4 А. Компатибилен е со следниве модели: CCR1016-12G CCR1016-12S-1S + CCR1036-12G-4S CCR1036-12G-4S-EM CCR1036-8G-2S + CCR1036-8G-2S + ЕМ
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Користено со:
Mikrotik CCR1016-12G, Mikrotik CCR1016-12S-1S +, Mikrotik CCR1036-8G-2S +, Mikrotik CCR1036-8G-2S + EM, Mikrotik CCR1036-12G-4S, Mikrotik CCR1036-12G-4S-EM
Користи со брендови:
Микротик
Код на производителот:
24V4APOW
Код:
24V4APOW
Лансиран:
Лансиран
На понуда од::
29. 1. 2021
Компатибилност:
Mikrotik CCR1016-12G, Mikrotik CCR1016-12S-1S+, Mikrotik CCR1036-8G-2S+, Mikrotik CCR1036-8G-2S+EM, Mikrotik CCR1036-12G-4S, Mikrotik CCR1036-12G-4S-EM
Производител:
Микротик, Микротик
Веб-страница на производителот:
Mikrotik.cz
EAN:
8592457205517
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Напојување 24V4APOW - 24V / 4A за CCR1016 и CCR1036
40.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ