1 / 1
Продадено
Слика на Mikrotic полнач 48V, 095A, 45,6W, GPEN

Mikrotic полнач 48V, 095A, 45,6W, GPEN

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
22.59 €
со ДДВ Без ДДВ 19.15 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
26. 2. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
MT48-480095-11DG
Производител:
Микротик
Веб-страница на производителот:
Mikrotik.cz
EAN:
8592457198963
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Mikrotic полнач 48V, 095A, 45,6W, GPEN
22.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ