1 / 8
Продадено
Слика на Mикрофон Speed Link CAPO
Слика на Mикрофон Speed Link CAPO
Слика на Mикрофон Speed Link CAPO
Слика на Mикрофон Speed Link CAPO
Слика на Mикрофон Speed Link CAPO
Слика на Mикрофон Speed Link CAPO
Слика на Mикрофон Speed Link CAPO
Слика на Mикрофон Speed Link CAPO

Mикрофон Speed Link CAPO

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
24.21 €
со ДДВ Без ДДВ 20.52 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Микрофонот Speed ​​​​Link CAPO е дизајниран за висококвалитетно снимање на говор и звук. Благодарение на ергономската форма и малата тежина, можете цврсто и удобно да го држите микрофонот во рака. Кабелот е долг два метри, што ви овозможува доволно слобода на движење.Ако сакате да го снимате гласот на компјутерот, можете да го поправите микрофонот на испорачаниот статив и да го користите прилагодливиот наклон за добро да го центрирате. Има практичен прекинувач за вклучување/исклучување за брзо исклучување на микрофонот.Овој микрофон е лесен за инсталирање и има 3,5 милиметарски приклучок.
Гаранција за производителот:
1 година
Производител:
Брзина врска
Веб-страница на производителот:
Speedlink.com
EAN:
4027301472134
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Mикрофон Speed Link CAPO
24.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ